!!!
Цена: от 100 грн.

Буріння під теплові насоси

Буріння під теплові насоси
Буріння під теплові насоси виконуємо на якісному обладнанні. Таке буріння свердловин проводимо для подальшої установки геотермального зонда і теплового насоса. Така система може забезпечити теплом приватний будинок, ферму, підприємство.

Інноваційне обладнання в електроенергетиці, надає можливість використання теплових насосів і забезпечує економію газу до 3-4 разів у порівнянні з газовими котлами.

Малогабаритні установки для буріння свердловин під теплові насоси які ми використовуємо у своїй роботі, мають ряд переваг і забезпечують мінімальну ціну буріння одного погонного метра свердловини і можуть використовуватися у важкодоступних місцях без нанесення шкоди ландшафту ділянки.

Буріння свердловин під теплові насоси і геотермальні джерела

Геотермальне буріння виконується для подальшого монтажу геотермального зонда і теплового насоса. Унікальна система опалення, яка створена на базі подібних пристроїв, може забезпечити теплом: ферми, підприємство, приватний будинок (практично безкоштовно до 75 % від теплової потреби об'єкта).

Попередньо, наші співробітники проводять оцінку геологічних розрізів які знаходяться на ділянці буріння, для визначення потрібної кількості свердловин. Свердловини під теплові насоси вибирають потрібної глибини, яка дозволить якісно забезпечити об'єкт теплом і в той же час використовувати найбільш відповідний насос. Після реалізації буріння свердловини під теп. насос, в свердловину опускається спец. геотермальний зонд, який з'єднується з насосною станцією (зазвичай розташовується вона в приміщенні).

Вартість буріння свердловини під тепловий насос

В залежності від глибини свердловини і її деяких параметрів, місця розташування об'єкта буріння - ми можемо Вам запропонувати мінімальну ціну буріння під теплові насосипо Київській області від 200 грн (за 1 метр/пог.) Ціну буріння під теплові насоси уточнюйте за вказаними телефонам так як можливо вона могла змінитися останнім часом як в більшу так і в меншу сторону. Слід звернути увагу на те, що ми використовуємо малогабаритні установки для буріння і це дозволяє проводити буріння в важкодоступних місцях та за мінімальної вартості метра погонного!  

Параметри свердловин під теплові насоси (глибина)

Зверніть увагу - малогабаритні бурові установки дають нам можливість бурити свердловини діаметром до 160 мм і глибиною до 160 метрів. Щодо швидкості буріння можна спираючись на досвід сказати, що свердловина 30-40 метрів може бути пробурена протягом одного дня. Якщо глибина теплової свердловини повинна бути до 60 метрів, нам знадобиться приблизно 2 дні. Якщо розглядати буріння свердловин під теплові насоси з глибинами до 160 метрів, то термін буріння однієї такої свердловини буде не менше 4 днів.

Будемо раді, якщо Ви бажаєте скористатися послугами нашої компанії з буріння свердловин під теплові насоси для реалізації системи використання геотермальних джерел енергії. Нашим плюсом є використання малогабаритних бурових установок, що дозволяє виконувати роботи на важкодоступних та облаштованих ділянках, при мінімальній шкоді для ландшафту.

← Назад

Ціни на буріння свердловини

Вартість буріння свердловини на воду в 1 колону :

 Діаметр трубы Матеріал колони Ціна погонного метра буріння
50 мм  ПЭ 10 Атм.   від 150 гривень. 
63 мм  ПЭ 10 Атм. 
 від 180 гривень. 
76 мм  НПВХ на різьбовому з`єднанні   від 210 гривень. 
90 мм, 4.3 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 270 гривень. 
110 мм, 5.3 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 330 гривень. 
125 мм, 6.0 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 340 гривень. 
140 мм, 6.7 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 400 гривень. 
160 мм, 7.7 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 450 гривень. 

Вартість буріння свердловини на воду в 2 колони:

 (Варіант-1) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 125 мм, 6.5 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 76 мм, 5 мм стінка труби 
 від 500 гривень. 
 (Варіант-2) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 140 мм НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 110 мм 
 від 650 гривень. 
 (Варіант-3) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 159 мм  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 125 мм 
 від 700 гривень. 
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо.
Ваше І`мя*:
Телефон*:
      код   номер
+380 
Зручний час дзвінка:
Напишіть, тему Вашого звернення:
Попереднє замовлення: *
Ім`я: *
Тел: *
E-mail:
Адреса робіт: *
Додатково: *