(097) 620-93-59 (066) 179-74-69 (063) 677-23-99
!!!

Буріння артезіанських свердловин: оперативно, якісно і вигідно!

Буріння артезіанських свердловин: оперативно, якісно і вигідно!
Буріння артезіанських свердловин це оптимальне рішення XXI століття для приватних секторів, дач і котеджів. Не кожному під силу тягати кожен день на собі десятки літрів води, не маючи можливості в будь-який момент помитися і випрати білизну пральній машині. Буріння артезіанської свердловини вирішить безліч проблем, адже вона допомагає створити комфортні умови життя.

Вона створить всі умови для отримання води без бактерій і хімічних забруднень. Але не варто забувати, що важливо проводити буріння, дотримуючи всі технології і правила. Вже на самому початку варто визначити для яких цілей і в яких кількостях вам буде потрібна вода, а також місце передбачуваного буріння. 

Артезіанська свердловина – принцип її облаштування і роботи

Артезіанська свердловина – принцип її облаштування і роботи
Іноді немає можливості провести чисту воду до приватного володіння від центрального водопроводу. Тоді може виручити індивідуальний джерело води.

Для того щоб отримати на ділянці гарну питну воду, потрібна артезіанська свердловина, щоб дістатися до прісної води, що протікає глибоко під землею.

Правила буріння установками малогабаритними

Правила буріння установками малогабаритними
На початку буріння не сильно глибокої свердловини необхідно мати наступне обладнання: шнек, колонкову трубу того ж діаметру, як і шнек. І колонкову трубу 132 діаметра.

По-перше, вам необхідно поставити на буровий верстат шнек і пробурити всю довжину шнека після чого його необхідно витягнути очистити від глини і повторити цю операцію до того моменту поки не дійде до твердого ґрунту.   

Буріння свердловин Осокорки

Буріння свердловин Осокорки (м. Київ) за допомогою М. Г. Б. У. (малогабаритних-бурових-установок) — це ідеальне рішення всіх проблем водопостачання для мешканців приватного будинку, дачників, садівників, пром. сектора. Господар приватного будинку буде на 100% забезпечений кришталево чистою водою зі свердловини на довгі роки. Підуть у минуле різні турботи про доставку на ділянку води, про економію вологи і створення водяних запасів.

Для приватного будинку або дачної ділянки пропонується буріння різних типів свердловин за мінімальними цінами для Києва під різні водоносні горизонти (Бучакський, Полтавський, Сеноманський, Юрський) з використанням різних діаметрів труб і модифікацій насосів.  

Буріння свердловин Ірпінь

Професіонали своєї справи по бурінню свердловини в Ірпені (Києво-Святошинський район) за найкоротший термін 1-3 дні з використанням МГБУ для збереження ландшафту Вашої ділянки якісно виконають бурові роботи за мінімальну вартість.  

Буріння свердловин в Ірпені при використанні МГБУ (малогабаритних бурових установок) дозволяє нам виконати роботу в важкодоступних місцях об'єкта без погіршення ландшафту.   

Буріння свердловин Конча-Заспа

Кращі наші фахівці по бурінню свердловин в Конча-Заспі (Обухівський район) за короткий термін 1-2 дні без особливого порушення ландшафту ділянки виконають якісно бурові роботи при мінімальній ринковій вартості одного погонного метра свердловини. 

Буріння свердловин в Конча-Заспі з допомогою малогабаритних бурових установок (МГБУ) дозволяє нам виконати роботи у важкодоступних місцях і без порушення ландшафту Вашої ділянки. 

Основні правила експлуатації свердловини.

Основні правила експлуатації свердловини.
Якщо Ви стали володарем власної свердловини або Ваша свердловина вже функціонує деякий час, Вам обов'язково слід пам`ятати рекомендації по експлуатації свердловини. Ми дуже сподіваємося, що наші поради не залишаться без уваги і продовжать життя вашої свердловини.

Велика помилка багатьох людей які або самі пробурили свердловину або звернулися до фахівців у цій справі - це помилкова думка про те, що вона буде служити вічно і займатися ремонтом її слід тільки в разі її поломки.. 

Ціни на буріння свердловини

Вартість буріння свердловини на воду в 1 колону :

 Діаметр трубы Матеріал колони Ціна погонного метра буріння
50 мм  ПЭ 10 Атм.   від 150 гривень. 
63 мм  ПЭ 10 Атм. 
 від 180 гривень. 
76 мм  НПВХ на різьбовому з`єднанні   від 210 гривень. 
90 мм, 4.3 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 270 гривень. 
110 мм, 5.3 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 330 гривень. 
125 мм, 6.0 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 340 гривень. 
140 мм, 6.7 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 400 гривень. 
160 мм, 7.7 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 450 гривень. 

Вартість буріння свердловини на воду в 2 колони:

 (Варіант-1) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 125 мм, 6.5 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 76 мм, 5 мм стінка труби 
 від 500 гривень. 
 (Варіант-2) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 140 мм НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 110 мм 
 від 650 гривень. 
 (Варіант-3) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 159 мм  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 125 мм 
 від 700 гривень. 

Бурение скважин в киевской области

Возможно Вы хотите бурить скважину своими силами, возможно Вы хотите обратиться к специалистам по бурению скважин и водоснабжению Вашего дома, дачи, участка. Мы с радостью поможем Вам в любом вопросе по данному направлению.

Мы выполняем бурение скважины в труднодоступных местах глубиной до 200 метров по самым низким ценам в киевской области. стоимость бурения 1 метра погонного у нас составляет от 220 грн. Цена погонного метра бурения зависит от Вашего местоположения и типа скважины. 

Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо.
Ваше І`мя*:
Телефон*:
      код   номер
+380 
Зручний час дзвінка:
Напишіть, тему Вашого звернення:
Попереднє замовлення: *
Ім`я: *
Тел: *
E-mail:
Адреса робіт: *
Додатково: *