(097) 620-93-59 (066) 179-74-69 (063) 677-23-99
!!!

Буріння свердловини. Вартість буріння та матеріали для свердловини.

В даному розділі Ви зможете ознайомитися і дізнатися, що потрібно для створення свердловини, які є насоси для свердловин, що таке кесон, які вибирати обсадні труби і якої глибини повинна бути Ваша свердловина. Також Ви дізнаєтесь про вартість буріння свердловини в залежності від її параметрів!

Насосне обладнання

Насосне обладнання

Завдяки сучасному насосному обладнанню ми отримали можливість істотно полегшити своє життя. Насосне обладнання допоможе вам організувати на дачній ділянці систему водопроводу, офісі, будинку або полегшити відчутно поливання городу.

Придбати насосне обладнання різних видів ви зможете самостійно отримавши всі необхідні консультації так і у нас. Перед тим, як купувати насосне обладнання, потрібно чітко сформувати цілі його використання.  

Насос під свердловину

Насос під свердловину
Вибір насоса під свердловину справа відповідальна. У своїй роботі ми використовуємо свердловинні насоси надійних виробників які мають гарну якість. Насоси під свердловину - Водолій, Needle, Pedrollo, Grundfos найнадійніші в Україні.

В основному вибір насоса залежить від його експлуатаційних характеристик і звичайно ж від ціни насоса. Основні характеристики свердловинних насосів це - продуктивність (м3/год), максимальний напір (м), термін служби (років), експлуатаційна частота запусків (кол./год). Радимо при виборі свердловинного насоса звернутися до фахівця і дізнатися всі тонкощі його роботи. Краще зробити правильний вибір насоса один раз ніж потім займатися його обслуговуванням кілька разів!

Цена: от 1400 грн.

Приямок (кесон) під свердловину

Приямок (кесон) під свердловину
На відстані 5-ти або більш метрів від поверхні свердловини знаходиться дзеркало води в свердловині, тому не дивлячись на тип свердловини вода в ній не замерзає. При використанні водних насосів, вода в трубі подачі піднімається до рівня промерзання ґрунту і, якщо не вживати відповідні заходи, дана ситуація зазвичай призводить до руйнування труб і поломки обладнання системи водопостачання.

Якщо ви користуєтеся свердловиною цілий рік, проблему замерзання можна вирішити двома способами – забором води нижче рівня промерзання ґрунту, чи поглибленням гирла свердловини та встановленням обладнання на рівні поглиблення.

Обсадна труба свердловини

Обсадна труба свердловини
Обсадну трубу свердловини використовують під час буріння свердловини, а точніше безпосередньо після процесу буріння обсадну трубу занурюють у свердловину, щоб ґрунт не осипався. Недоліки і переваги має кожен вид труб і це треба враховувати при підборі труби, також слід враховувати гідрогеологічні умови у Вашій місцевості.

Обсадні труби свердловини відрізняються діаметром і розміром і залежать від конкретного проекту. При збільшенні діаметра труби зверніть увагу на те, що вартість буріння метра погонного також збільшується!   

Цена: от 60 грн.

Глибина свердловини

Глибина свердловини
Глибина свердловини залежить від положення водоносного горизонту, а також від необхідності його розкриття на хв. допустиму потужність, з метою отримання достатнього водяного потоку в свердловині і забезпечення найкращого режиму експлуатації насосного обладнання обраної продуктивності. 

Від глибини свердловини безпосередньо залежить вартість буріння свердловини. В ході виконання бурових робіт - глибина свердловини може підлягати коригуванню за вказівками спеціаліста. На початку буріння потрібно правильно вибрати діаметр свердловини який залежить від глибини свердловини, яка визначається місцем залягання певних порід і шарів води.

Фільтр свердловини

Фільтр свердловини
Почнемо з фільтра свердловини. Фільтр свердловини - це та частина через яку надходить вода з водоносного горизонту безпосередньо через нижню точку фільтра так як саме в ній перебуває максимальний тиск водоноса. 

Фільтр — найважливіша конструктивна частина свердловини. Від правильного вибору типу і розмірів фільтра залежать якісна робота свердловини і її довговічність. Свердловина повинна забезпечувати безперебійну роботу протягом 5-7 років.

Цена: от 120 грн. Повністю...

Ціни на буріння свердловини

Вартість буріння свердловини на воду в 1 колону :

 Діаметр трубы Матеріал колони Ціна погонного метра буріння
50 мм  ПЭ 10 Атм.   від 150 гривень. 
63 мм  ПЭ 10 Атм. 
 від 180 гривень. 
76 мм  НПВХ на різьбовому з`єднанні   від 210 гривень. 
90 мм, 4.3 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 270 гривень. 
110 мм, 5.3 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 330 гривень. 
125 мм, 6.0 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 340 гривень. 
140 мм, 6.7 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 400 гривень. 
160 мм, 7.7 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   від 450 гривень. 

Вартість буріння свердловини на воду в 2 колони:

 (Варіант-1) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 125 мм, 6.5 мм стінка труби  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 76 мм, 5 мм стінка труби 
 від 500 гривень. 
 (Варіант-2) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 140 мм НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 110 мм 
 від 650 гривень. 
 (Варіант-3) Діаметр труби Матеріал колони Ціна буріння погонного метра
1-ша колона: 159 мм  НПВХ труба на різьбовому з`єднанні   
2-га колона: 125 мм 
 від 700 гривень. 
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо.
Ваше І`мя*:
Телефон*:
      код   номер
+380 
Зручний час дзвінка:
Напишіть, тему Вашого звернення:
Попереднє замовлення: *
Ім`я: *
Тел: *
E-mail:
Адреса робіт: *
Додатково: *